प्रेमिकासँग श्रीमानले आत्माहत्या गरेपछि श्रीमती र छोरीको बिचल्ली (भिडियोसहित)

राजधानीमा पछिल्ला दिनहरुमा अपराधिक घटनाहरु बाहिर आउँन थालेका छन् । यस्तै, भक्तपुरमा एक जोडीले झुन्डिएर आत्महत्या गरेका छन । सिन्धुपाल्चोक बाह्रबिसे घर भई हाल भक्तपुर बोडेस्थित डेरामा बस्दै आएका विवाहित जीवन तामाङ र उनकी प्रेमीका मंगली तामाङले कोठा भित्रबाट चुक्कुल लगाई आत्महत्या गरेका हुन ।

एक छोरीका बावु जीवन छोरी र श्रीमतीलाई छोडेर एक्लै बस्दै आएका थिए । पछिल्लो समय रामेछाप बेथानकी घर भएकी प्रेकिकासंग उनको लसपल रहदै आएका कारण परिवारमा तनाव छाएको थियो । पछिल्लो समय श्रीमतीलाई वास्ता गर्न छोडेर प्रेमिकासंगै खाने बस्ने गरेकाले जिवनले अर्के विवाह गर्ने तरखर गरेको चाल पाएपछि श्रीमती रिनु तामाङले प्रहरीमा उजुरी गरेकि थिइन ।साउन १३ गते प्रहरीको मध्येस्थतामा परिवारबिच छलफल पश्चात विवाह दर्ता, छोरीको जन्म दर्ता आदी सहमती भएपछि उनीहरु आ–आफ्नो काठामा फर्किएका थिए । प्रहरीसंगको छलफल पश्चात केहि मानसिक तनावमा देखिएका जीवनले आफ्नी प्रेमिकालाई कोठामै बोलाएर दुवै झुन्डियको अवस्थामा फेला परेका छन । घटनाको बारेमा प्रहरीले अनुसन्धान गरिरहेको छ भने दुबैको शव पोष्टमार्टमको लागि शिक्षण अस्पताल महाराजगञ्जमा राखिएको भक्तपुर प्रहरीले जनाएको छ ।

 

सम्बन्धित समाचार